कर्मचारीहरु

Photo Name Designation Section Email Phone Weight value
महेश बराल प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत maheshbaral@hotmail.com ९८५१२५००२८ 0
जैसीलाल मण्डल बरिष्ठ ईन्जिनियर शाखा प्रमुख / योजना,अनुगमन तथा तथ्यांक शाखा 9841330411 1
धन बहादुर बस्नेत बरिष्ठ लेखा अधिकृत शाखा प्रमुख / आर्थिक प्रशासन शाखा dbbasnet2006@gmail.com 9851107272 2
भोज कुमार ठकुरी शाखा अधिकृत शाखा प्रमुख शिक्षा शाखा 3
श्रीबिक्रम ब्यान्जू लेखा अधिकृत शाखा प्रमुख / वन वातावरण फोहोरमैला तथा विपद ब्यबस्थापन 9841299591 4
विजय कुमार बडाल इन्जिनियर शाखा प्रमुख /शहरी पुर्बाधार विकास शाखा 9841557751 5
बिदुर गौतम सामाजिक विकास अधिकृत शाखा प्रमुख / सामाजिक विकास शाखा gautambidur072@gmail.com 9841335479 6
हरेराम हुमागाईं सिभिल ईन्जिनियर शाखा प्रमुख /भुमि ब्यबस्थापन तथा भबन नियमन hareram111222@gmail.com 9851119718 7
राम शरण बजगाईं बि नि शिक्षा शाखा 8
बसन्त मोक्तान बि नि शिक्षा शाखा 9
सरद चन्द्र थापा सि.अ.हे.ब आधारभूत स्वास्थ्य तथा सरसफाई शाखा ९८५१०१८५८९ 10
बलराम धिमाल सूचना प्रबिधि अधिकृत (IT Officer) सूचना प्रबिधि शाखा ito.dhulikhelmun@gmail.com 9841105844 11
सन्दिप के सि सि.अ.हे.ब आधारभूत स्वास्थ्य तथा सरसफाई शाखा 12
ईन्द्रमाया श्रेष्ठ लेखापाल 9849343542 13
गायत्री रमण घिमिरे ना.सु सामाजिक शुरक्षा तथा पंजीकरण शाखा 9851052148 14
मीन गोपाल तखाछे ना.सु सार्बजनिक खरिद तथा सम्पति ब्यबस्थापन उपशाखा 9841469745 15
राजेन्द्र बजगाईं लेखापाल आर्थिक प्रशासन उपशाखा 9851246384 16
कूमार बस्नेत ना.सु राजस्व नीति तथा प्रशासन उपशाखा 9841916660 17
गणेशराम मूस्याख्व सव.इन्जिनियर शाखा प्रमुख /शहरी पुर्बाधार विकास शाखा 9851033263 18
रोजन ताम्राकार सव.इन्जिनियर सहरी पुर्बाधार विकास शाखा 9860771901 19
उर्मिला भण्डारी ना.सु सामान्य प्रशासन शाखा 9849344479 20
तारानाथ बन्जारा अन्तरिक लेखा परिक्षक आन्तरिक लेखा परिक्षण उपशाखा 9851104545 21
च्याङ्बा तामाङ ना.सु योजना,अनुगमन तथा तथ्यांक शाखा 9841509588 22
श्रवण कुमार श्रेष्ठ ना.सु 9841710633 23
मिरा रेग्मी (घिमिरे) खरिदार सामान्य प्रशाशन शाखा 9841495037 24
रामशरण हूमागाईं खरिदार दर्ता चलानी उपशाखा 9841807131 25
सरिता सापकोटा खरिदार दर्ता चलानी उपशाखा 9841511544 26
बिनोद सापकोटा कम्प्युटर अपरेटर सूचना प्रबिधि उपशाखा binodsang@gmail.com 9851282986 27
प्रवेश पौडेल कम्प्युटर अपरेटर बैदेशिक उपशाखा ९८४१६१८८५० 28
सबिना श्रेष्ठ सव. ओभरसियर भुमि ब्यबस्थापन तथा भबन नियमन शाखा 9841457901 29
श्री कृष्ण मानन्धर अमिन शाखा प्रमुख /भुमि ब्यबस्थापन तथा भबन नियमन शाखा 9851140261 30
दिनेश तिमल्सिना अ.सब.ईन्जिनियर शहरी पुर्बाधार विकास शाखा talktodinesh158@gmail.com 9851201158 31
राजन न्यौपाने अ.सब.ईन्जिनियर सहरी पुर्बाधार विकास शाखा 9841652809 32
निशा श्रेष्ठ कम्प्युटर अपरेटर सामाजिक विकास शाखा ९८४१७७३३९६ 33
कपिल बिष्ट कार्यालय सहयोगी सामान्य प्रशासन शाखा 9841451283 34