FAQs Complain Problems

समाचार

कर्मचारीहरु

Photo Name Designation Section Email Phone
तारानाथ लुइँटेल प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत cao.dhulikhelmun@gmail.com 9851250028
माधव प्रसाद शर्मा उप सचिब (शिक्षा) शिक्षा शाखा प्रमुख 9851180073
धन बहादुर बस्नेत बरिष्ठ लेखा अधिकृत शाखा प्रमुख / आर्थिक प्रशासन शाखा dbbasnet2006@gmail.com 9851107272
भोज कुमार ठकुरी अधिकृत स्तर सातौं शिक्षा शाखा bhjthakuri@gmail.com 9841107010
पुजा काफ्ले अधिकृत स्तर सातौं प्रशासन तथा योजना महाशाखा 9841505313
श्रीबिक्रम ब्यान्जू लेखा अधिकृत शाखा प्रमुख / वन वातावरण फोहोरमैला तथा विपद ब्यबस्थापन 9841299591
बिदुर गौतम सामाजिक विकास अधिकृत शाखा प्रमुख / सामाजिक विकास शाखा gautambidur072@gmail.com 9841335479
हरेराम हुमागाईं सिभिल ईन्जिनियर शाखा प्रमुख /भुमि ब्यबस्थापन तथा भबन नियमन hareram111222@gmail.com 9851119718
सरद चन्द्र थापा सि.अ.हे.ब आधारभूत स्वास्थ्य तथा सरसफाई शाखा 9851018589
बलराम धिमाल सूचना प्रबिधि अधिकृत (IT Officer) सूचना प्रबिधि शाखा ito.dhulikhelmun@gmail.com 9841105844
सन्दिप के सि सि.अ.हे.ब आधारभूत स्वास्थ्य तथा सरसफाई शाखा 9841543990
स्मिता योगल श्रेष्ठ इन्जिनियर भुमि ब्यबस्थापन तथा भबन नियमन smita238shrestha@gmail.com 9851210323
उत्तम कार्की अधिकृत स्तर छैठौ सहकारी तथा संघ संस्था उप शाखा ९८४१७१५७००
राजेन्द्र बजगाईं लेखापाल आर्थिक प्रशासन उपशाखा 9851246384
प्रतिक्षा पौडेल रोजगार संयोजक रोजगार शाखा ९८४१८९७४९९
मन्दील कृष्ण श्रेष्ठ अधिकृत स्तर छैठौ कृषि विकास शाखा 9849013222
बन्दना श्रेष्ठ अधिकृत स्तर छैठौ महिला तथा बालबालिका शाखा 9841211840
रोजन ताम्राकार सिभिल इन्जिनियर सहरी पुर्बाधार विकास शाखा 9860771901
राजन न्यौपाने सिभिल ईन्जिनियर सहरी पुर्बाधार विकास शाखा rajan.neupane.1995@gmail.com 9841652809
उर्मिला भण्डारी ना.सु सामान्य प्रशासन शाखा 9849344479
कूमार बस्नेत ना.सु राजस्व नीति तथा प्रशासन उपशाखा 9841916660
तारानाथ बन्जारा अन्तरिक लेखा परिक्षक आन्तरिक लेखा परिक्षण उपशाखा 9851104545
मीन गोपाल तखाछे ना.सु सार्बजनिक खरिद तथा सम्पति ब्यबस्थापन उपशाखा 9841469745
बिनोद सापकोटा कम्प्युटर अपरेटर सूचना प्रबिधि/अन्तरसरकारी तथा बाह्य सम्बन्ध उपशाखा binodsang@gmail.com 9851282986
गणेशराम मूस्याख्व सव.इन्जिनियर शाखा प्रमुख /शहरी पुर्बाधार विकास शाखा 9851033263
रामशरण हूमागाईं खरिदार दर्ता चलानी उपशाखा 9841807131
मिरा रेग्मी (घिमिरे) खरिदार सामान्य प्रशाशन शाखा 9841495037
सरिता सापकोटा खरिदार दर्ता चलानी उपशाखा 9841511544
सबिना श्रेष्ठ सव. ओभरसियर भुमि ब्यबस्थापन तथा भबन नियमन शाखा 9841457901
भोज राज घिमिरे अमिन शाखा प्रमुख /भुमि ब्यबस्थापन तथा भबन नियमन शाखा 9851159366
दिनेश तिमल्सिना सव.इन्जिनियर शहरी पुर्बाधार विकास शाखा talktodinesh158@gmail.com 9851201158
दिनेश चौलागाईं सव.इन्जिनियर सहरी पुर्बाधार विकास शाखा chaulagain.dinesh@gmail.com 9841491719
सुरेश तामाङ सव.इन्जिनियर सहरी पुर्बाधार विकास शाखा tammangsuresh9@gmail.com 9846821689
निशा श्रेष्ठ कम्प्युटर अपरेटर राजस्व नीति तथा प्रशासन उपशाखा ९८४१७७३३९६
सनमान तामाङ्ग सवारी चालक 9851105070

Pages